Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя – бачити щасливих дітей та онуків, побудувати спеціальну економічну зону “Закарпаття”, яка була б кращою в державі.

 

Попович Еміль Михайлович

БІОГРАФІЯ

Народився 9 липня 1939 р. у м. Мукачеві.
Освіта вища, у 1975 р. закінчив Дніпропетровський гірничий інститут, за фахом - гірничий інженер.
У 1957-1974 рр. пройшов шлях від гірничого майстра до заступника директора Ільницького шахтоуправління. У 1974-1977 рр. - заступник голови Іршавського райвиконкому, депутат Іршавської районної ради. У 1977-1979 рр. – навчання у Вищій партійній школі. У 1979-1991 рр. - голова виконкому Ужгородської міськради, депутат Ужгородської міської та Закарпатської обласної рад. У 1991-1998 рр. – генеральний директор Міжнародного торгового дому, у 1998-1999 рр. – начальник облуправління зовнішньоекономічних зв’язків.
З 1999 р. по теперішній час – генеральний директор Органу господарського розвитку спеціальної економічної зони „Закарпаття”.
Член Народно-демократичної партії. Член обласного благодійного фонду “Взаємодопомога”, ради обласної асоціації економістів, обласної асоціації депутатів попередніх скликань всіх рівнів.
"Мета життя – бачити щасливих дітей та онуків, побудувати спеціальну економічну зону “Закарпаття”, яка була б кращою в державі.
Життєві принципи - чесність, порядність, професійність.
Найприємніше у роботі – спілкування з людьми, досягнення найвищих результатів.
В людях ціную професійність, обов’язковість, чесність".
Нагороджений медалями “Шахтарська слава” І-ІІІ ступенів.
“Ми живемо в непростий час, у період переходу від однієї суспільно-економічної формації до іншої. Цей процес завжди був болючим, але якщо переконуєшся, що твоя праця служить підйому на новий щабель соціально-економічного розвитку суспільства і забезпечить вищій рівень життя, гідний наших людей, - варто жити”.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»